ידע והכשרה

יעד מרכזי בפעילות עמותת מלי היא מתן כלים והכשרות לסיוע בהצלחת המיזמים והיזמים. העמותה יצרה מערך ידע והכשרה הנדרשים עבור יזמים בשלבים שונים של המיזם. ההכשרה נבנתה כתוכנית לימוד של גישה מרחוק במטרה לסייע ליזמים ברחבי הארץ, ובכל זמן, להפוך את הרעיון שלהם למיזם חברתי מצליח. נבנתה תוכנית הכשרה הבנויה על הרצאות ומשימות הניתנות דרך האינטרנט בתחומים שונים בהם היזמים רוצים להעמיק או להתמקצע. ניתן ללמוד נושא אחד או מספר נושאים בצורה של שמיעת הרצאות בלבד או בתרגול ביחד עם מרצי הקורס. מרצים מנוסים ובעלי מקצוע יוכלו לייעץ ליזם בתחום הכשרתו, כאשר הם משמשים מנטורים המהווים את החוליה המשלימה לשילוב ידע עם ניסיון.


איך זה עובד:


הקורסים והשעורים ממוינים לפי נושאים. בעזרת סיסמא ושם משתמש אישיים, היזם/ת מקבלים הרשאה לתחומי הכשרה על פי בחירתם והם יכולים לקבל הנחייה לשיעורים השונים. במידה והיזם בחר להיעזר בשרותי הליווי והייעוץ, ימונה לו מנטור אישי אשר ילווה אותו בתהליכי ההכשרה והלימוד. יזמים של עמותת מלי יזכו לקבל את תוכנית הליווי וההכשרה בחינם.

 

אפשרויות ההכשרה הן:

4 הרצאות להכרות עם עולם היזמות (עלות 100 ₪)

הרצאות מבוא להכרות עם עולם היזמות החברתית בעזרתן יוכל היזם לבחון את הנחות היסוד שלו ושלה על המיזם, המשאבים הנדרשים, ושלבי ההקמה.
משתתף רשאי להיבחן על התכנים של הקורס בסוף ההכשרה ובמידה ויעבור בהצלחה יקבל תעודת 'הכשרה בסיסית ביזמות חברתית' מטעם עמותת מלי עם תיאור הנושאים שיילמדו.

12 הרצאות במסגרת קורס שלם (עלות 500 ₪)

קורס שלם על ידי טובי המרצים והמומחים, כולל ידע נרחב, משימות תרגול, ומשוב ממרצי הקורס. בסיום הקורס יעמדו לרשות היזם הכלים להקמת מיזם חברתי מצליח. המשתתף רשאי להיבחן על התכנים של הקורס בסוף ההכשרה ובמידה ויעבור בהצלחה יקבל תעודת 'הכשרה ביזמות חברתית' מטעם עמותת מלי עם תיאור הנושאים שיילמדו.

12 הרצאות במסגרת קורס שלם לצד ליווי בהוצאה לפועל של המיזם (עלות 1,000 ₪)

בנוסף לקורס שלם על ידי טובי המרצים והמומחים, כולל ידע נרחב, משימות תרגול, ומשוב ממרצי הקורס, היזמ/ת ייזכו לליווי של איש או אשת מקצוע מנוסים שייסעו בבחינת ההנחות של המיזם, בקידומו, ובבניית תוכנית עבודה שנתית.(כתוצאה מבחירה באחת האפשרויות יפתח דף להרשמה הכולל סיסמא ומייל על מנת להכנס למערכת, ובמידה ונבחרו אפשרויות בתשלום יתבקש לבצע את התשלום בטרם תינתן הרשאה)

© 2018 עמותת מלי

עיצוב : טאו סטודיו

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon