הרצאה על יזמות חברתית באנגלית.jpg
ידע והכשרה

יעד מרכזי בפעילות עמותת מלי היא מתן כלים והכשרות לסיוע בהצלחת המיזמים והיזמים. העמותה יצרה מערך ידע והכשרה הנדרשים עבור יזמים בשלבים שונים של המיזם. ההכשרה נבנתה כתוכנית לימוד של גישה מרחוק במטרה לסייע ליזמים ברחבי הארץ, ובכל זמן, להפוך את הרעיון שלהם למיזם חברתי מצליח. תוכנית ההכשרה בנויה על הרצאות ומשימות בהם היזמים רוצים להעמיק או להתמקצע. ניתן ללמוד נושא אחד או מספר נושאים בצורה של שמיעת הרצאות בלבד או בתרגול ביחד עם מרצי הקורס. מרצים מנוסים ובעלי מקצוע יוכלו לייעץ ליזם בתחום הכשרתו, כאשר הם משמשים מנטורים המהווים את החוליה המשלימה לשילוב ידע עם ניסיון.


איך זה עובד:


הקורס והשעורים יינתנו דרך פלטפורמה מקוונת. ניתן לקחת את הקורס בעבור קרדיט אקדמי ותעודה מטעם מוסד אקדמי. המעוניינים מוזמנים ליצור קשר.

 

אפשרויות ההכשרה הן:

תעודת הכשרה בסיסית ביזמות חברתית

4 הרצאות להכרות עם עולם היזמות (עלות 100 ₪)

הרצאות מבוא להכרות עם עולם היזמות החברתית בעזרתן יוכל היזם לבחון את הנחות היסוד שלו ושלה על המיזם, המשאבים הנדרשים, ושלבי ההקמה.
משתתף רשאי להיבחן על התכנים של הקורס בסוף ההכשרה ובמידה ויעבור בהצלחה יקבל תעודת 'הכשרה בסיסית ביזמות חברתית' מטעם עמותת מלי עם תיאור הנושאים שיילמדו.

תעודת הכשרה ביזמות חברתית

קורס שלם (עלות 500 ₪)

קורס שלם (כ-15 שעות) ביזמות חברתית אונליין, כולל ידע מעשי, משימות תרגול, ומשוב. אפשרות לקבלת תעודה מוכרת ממוסד אקדמי.

תעודת הכשרה ביזמות חברתית + ליווי

קורס שלם לצד ליווי בהוצאה לפועל של המיזם (עלות 1,000 ₪)

בנוסף לקורס שלם, כולל ידע נרחב, משימות תרגול, ומשוב ממרצי הקורס, היזמ/ת ייזכו לליווי של איש או אשת מקצוע מנוסים שייסעו בבחינת ההנחות של המיזם, בקידומו, ובבניית תוכנית עבודה שנתית.

© 2021 עמותת מלי

עיצוב : טאו סטודיו

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon